DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE

DYREKCJA

Grażyna Rosławska – dyrektor

Marzena Kornalewska – wicedyrektor

Agnieszka Łuczak – wicedyrektor

Elżbieta Milcarz – wicedyrektor

GRONO PEDAGOGICZNE

Magda Adamczyk-Duchniak – edukacja przedszkolna

Jadwiga Aleksandrowicz-Łodej – język angielski

Adam Barwicki – język polski, etyka

Anna Bednarska – język angielski

Zofia Benisz – edukacja przedszkolna

Katarzyna Bielec – edukacja wczesnoszkolna

Adam Biernat – wychowanie fizyczne

Elżbieta Borkowska – historia

Elżbieta Brefka – religia

Joanna Cichocka – język polski

Jacek Dobranowski – wychowanie fizyczne

Beata Domańska – nauczyciel-bibliotekarz

Artur Florczyk – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Bożena Frej – chemia

Aneta Gallus – edukacja przedszkolna

Anna Garbala – język niemiecki

Wanda Gołaszewska – edukacja wczesnoszkolna

Barbara Grabiec – edukacja wczesnoszkolna

Edyta Gugała – edukacja wczesnoszkolna

Anetta Hadryś-Konopka – chemia, fizyka, matematyka

Rafał Hajduga – wychowanie fizyczne

Edyta Kern – edukacja przedszkolna

Joanna Kijora – edukacja przedszkolna

Tamara Kokot-Małańczak – edukacja wczesnoszkolna, język polski

Sylwia Kolasińska – edukacja przedszkolna

Anna Komar – psycholog

Weronika Kondraciuk – edukacja przedszkolna

Małgorzata Kopeć – muzyka, nauczyciel-bibiotekarz

Anna Kowalik – język polski

Aleksandra Koźlicka – język niemiecki

Katarzyna Krajcer – religia

Karina Kucharska – informatyka, technika

Agnieszka Kukurudza – nauczyciel w świetlicy

Marta Lewandowska – matematyka

Agnieszka Łuczak – język polski

Iwona Magda – edukacja przedszkolna

Magdalena Mencfel-Celmerowska – psycholog szkolny

Weronika Metyk – edukacja przedszkolna

Maria Mieszczak – edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta Mikłuszka-Ziober – doradca zawodowy

Barbara Münzer – edukacja przedszkolna

Joanna Panicz – nauczyciel w świetlicy

Joanna Pasterak – logopeda szkolny

Karolina Pastuszak – edukacja przedszkolna

Magdalena Pawlik – język niemiecki

Anna Płocica – język angielski

Ewelina Pogonowska – edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Ewa Przybek – edukacja przedszkolna

Małgorzata Rakoczy – edukacja przedszkolna

Sławomir Rzepa – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

Alicja Schmidt – edukacja przedszkolna

Beata Smuga – plastyka

Mariola Stefaniak – edukacja wczesnoszkolna

ks. Dominik Swoboda – religia

Joanna Szczerbowska – edukacja przedszkolna

Aleksandra Szeremeta – język angielski

Joanna Szulcek – Zygmunt – matematyka

Jolanta Szuper – przyroda, geografia, terapeuta biofeedback

Barbara Tomaszewska – edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Wojciech Tutka – pedagog szkolny

Anna Urbańska – nauczyciel geografii, pedagog specjalny

Jolanta Wardzińska – edukacja wczesnoszkolna

Danuta Warmuz – edukacja wczesnoszkolna

Anna Woźniak – pedagog specjalny

Agata Wylęgła – nauczyciel w świetlicy

Bożena Zajączkowska – edukacja przedszkolna

Joanna Zdybel – biologia, edukacja dla bezpieczeństwa

Mariola Zioło – matematyka, religia