DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA U SIKOREK

18 stycznia obchodziliśmy w grupie Sikorek Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Dzieci wysłuchały bajki o sympatycznym misiu, który nade wszystko kocha miód oraz o jego przyjaciołach, z którymi wspólnie zamieszkuje Stumilowy Las. Po wysłuchaniu krótkiej charakterystyki bardzo trafnie odgadnęły postacie takie jak: Tygrysek, Prosiaczek, Królik, Kłapouchy, Krzyś, Maleństwo czy Kangurzyca. Zamieniły się w skocznego Tygryska, by przejść na drugą stronę strumyka. Samodzielnie wykleiły Kubusia Puchatka techniką wydzieranki, a w ramach odpoczynku obejrzały bajkę o przesympatycznym misiu. Na koniec dnia każdy przedszkolak otrzymał dyplom przyjaciela Kubusia Puchatka, który dumnie zaprezentował. Dzień był przepełniony radością i dobrą zabawą.