INSCENIZACJA HISTORYCZNA ORAZ WYSTAWA PRZYGOTOWANA PRZEZ UCZNIÓW POD OKIEM NAUCZYCIELI

Uczniowie kl. 7a przygotowali inscenizację historyczną o wybuchu II wojny światowej. Występ odbył się w sali audiowizualnej, dzięki czemu na dużym ekranie równocześnie wyświetlany był film, zawierający archiwalne ujęcia z września 1939 roku. Występowi towarzyszyła wystawa reprintów gazet wojennych, fotografii oraz map sytuacyjnych. Wielkie zaciekawienie wzbudziły modele różnych pojazdów bojowych, wykonanych przez uczniów kl. 7c – Tymka Paradzińskiego i Filipa Skibiaka oraz jego tatę, pana Jarosława Skibiaka.
Inscenizacja oraz wystawa zostały przygotowane pod kierunkiem pań: Anny Kowalik, Anetty Hadryś-Konopki oraz Elżbiety Borkowskiej.