PODSUMOWANIE SUKCESÓW W KONKURSACH PLASTYCZNYCH

Sukcesów na polu artystycznym było w poprzednim roku szkolnym – naznaczonym pandemią i nauką zdalną – tak dużo, że nie zdążyliśmy się nimi pochwalić. Wiele dzieci z grup przedszkolnych i szkoły podstawowej pod opieką pani Beaty Smugi odniosło sukcesy w konkursach międzyszkolnych (na różnych szczeblach), a nawet w eliminacjach międzynarodowych.

Oto zestawienie sukcesów:

MIĘDZYSZKOLNYCH

1. Wiktoria Kuźniak –  Specjalna Nagroda Dyrektora Szkoły (organizatora konkursu) w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

2. Zosia Barucha  – Nagroda główna w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

3. Hanna Kolak – Nagroda główna w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

4. Małgorzata Krawiec – I MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

5. Tymoteusz Paradziński – II MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

6. Sara Paradzińska  – III MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

7. Maja Brodacka – WYRÓŻNIENIE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

8. Tymoteusz Paradziński – I MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. “Zima w oczach dziecka 2021”

9. Sara Paradzińska  – III MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. “Zima w oczach dziecka 2021”

10. Hanna Kolak – I MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. “Wielkanoc 2021”

11. Olaf Damski – I MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. “Wielkanoc 2021”

12. Katarzyna Jasik – I MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. “Wielkanoc 2021”

13. Lena Kafel – III MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. “Wielkanoc 2021”

14. Artur Borszcz – II MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. “Wielkanoc 2021”

WOJEWÓDZKICH

15. Maja Brodacka  – II MIEJSCE w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym nt. “Symbole Narodowe”

16. Emilka Łągiewka  –  III MIEJSCE w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. “Anioły małe i duże – oczami dzieci”

17. Zofia Żółtowska – WYRÓŻNIENIE w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. “Romskie bajanie”

18. Maja Brodacka  – WYRÓŻNIENIE w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  nt. “Origami wśród wierszy”

OGÓLNOPOLSKICH

19. Maja Brodacka  – WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży pt. “Motyla Noga”

20. Małgorzata Krawiec – WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. “Stworki – Potworki”

21. Tymoteusz Paradziński  – WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym z okazji Europejskiego Dnia Wynalazcy

NA SZCZEGÓLNE GRATULACJE ZASŁUŻYLI:

22. Jagoda Grzesica  – LAUREATKA NAGRODY GŁÓWNEJ w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. “Stworki – Potworki”

23. Nikodem Żukowski  – LAUREAT NAGRODY GŁÓWNEJ w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. “W świecie robotów”

24. Filip Cieślar –  LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu Blue Ocean Entertainment Polska nt. “Niesamowite Podniebne Pojedynki”

25. Wiktoria Królik – I MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. “Miś Uszatek i przyjaciele”

26. Zofia Żółtowska – WYRÓŻNIENIE w MIĘDZYNARODOWYM Konkursie Plastycznym pt. “Mój przyjaciel Miś Uszatek”