ÜBERASCHUNG Z NIEMIEC – ZASKOCZENIE I NIESPODZIANKA

Kanclerz Niemiec Angela Merkel z życzeniami dla naszej Szkoły z okazji Świąt oraz Nowego Roku 2021!

Z pewnością niektórzy uczniowie klas 7 i 8 pamiętają i mogą być dumni, co więcej zaskoczeni, gdyż z dużą nieśmiałością, a nawet z dużymi wątpliwościami, przyłączyli się do napisania życzeń do Pani Merkel – Kanclerza Niemiec – i otóż nadeszła odpowiedź, być może z małym poślizgiem, ale nadal mamy przecież 2021 Rok, a pani Merkel jest niesamowicie zajęta.

W kilku słowach pisze:

„Ucieszyły mnie Wasze miłe życzenia z okazji Świąt, jednocześnie dziękuję za zaufanie, jakim mnie darzycie.

Mimo trudnych czasów wkraczam w Nowy Rok z wielką nadzieją, życząc Wam i Waszym Rodzinom z całego serca wszystkiego najlepszego na 2021 rok, a zwłaszcza zdrowia, szczęścia oraz dalszej wiary.”

Drodzy Uczniowie, pragnę podkreślić, iż jest to dowód na to, iż zawsze należy próbować i nigdy się nie poddawać.

Aleksandra Koźlicka