WIELKI SUKCES SZKOLNEJ SIATKÓWKI

W dniu 15 czerwca w gliwickiej Hali „Arena” odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego w Minisiatkówce, w którym wzięła udział chłopięca drużyna SP 27. Młodzi siatkarze trenujący na co dzień w szkolnej siatkarskiej klasie sportowej, zdobyli tytuł Wicemistrzów Województwa Śląskiego. Nasi siatkarze przegrali tylko jeden mecz z drużyną z Jastrzębia-Zdroju, natomiast nie dali szans pozostałym przeciwnikom z: Katowic, Jankowic i Radlina, pokonując ich w stosunku 2:0. ZSP nr 13 reprezentowali: Karol Świerkowicz, Radosław Mazur, Kacper Foremnik, Piotr Waligóra, Jakub Gwizdała, Mateusz Danik, Jacek Burzak, Kacper Siwek, Michał Jaśniok i Miłosz Kopel. Trenerem Wicemistrzów Śląska jest Jacek Dobranowski. Gratulujemy wspaniałego wyniku!