WIZYTA STRAŻAKÓW U KRASNALI I STOKROTEK

14 czerwca 2022 Krasnale i Stokrotki z wielką radością powitały wyjątkowych gości, strażaków z OSP w Ostropie. W trakcie spotkania goście opowiedzieli o swojej codziennej pracy, o tym, że jest trudna i niebezpieczna, ale bardzo potrzebna i dająca wiele satysfakcji. Podczas wizyty dzieci miały możliwość poznać sprzęt, jakim dysponują strażacy, natomiast największym zainteresowaniem cieszył się wielki, czerwony wóz strażacki oraz jego wyposażenie. Ogromną niespodzianką była dla przedszkolaków możliwość wejścia do wozu strażackiego jak prawdziwy strażak. Wrażenia, jakie dostarczyli nam nasi goście, na długo pozostaną w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy panom Strażakom za przybycie i poświęcenie nam swojego cennego czasu.