DZIECI Z GNIAZDA POCZUŁY ŚWIĄTECZNĄ ATMOSFERĘ

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w domach, jak również w Naszym Przedszkolu. Poprzedzając to wydarzenie, dzieci z Gniazda poznały tradycje i zwyczaje świąteczne, chętnie i aktywnie uczestniczyły w przygotowaniach: wykonały ozdoby choinkowe, które zawisły na świątecznych drzewkach, kartki świąteczne oraz stroiki, którymi obdarowali bliskich. W dzień przedszkolnej Wigilii, która odbyła się 23 grudnia, w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. O wyznaczonej godzinie dzieci w galowych strojach, które dodatkowo wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie, zebrały się w sali wraz z personelem przedszkola, by zasiąść do wspólnej wigilii przy odświętnie nakrytych stołach. Po złożeniu wspólnych życzeń dzieci przystąpiły do posiłku – pysznego barszczyku.