„BAJKOWY PIKNIK” Z OKAZJI DNIA DZIECKA

7 czerwca 2024 r. na terenie zewnętrznego atrium odbył się „Bajkowy Piknik” – impreza dla naszych przedszkolaków oraz uczniów z okazji Dnia Dziecka. Dzieci mogły rozłożyć sobie koce, pograć w planszówki, a jednocześnie skorzystać z różnych atrakcji, które towarzyszyły wydarzeniu. Były darmowe dmuchańce, bańki mydlane, spotkanie z panami policjantami i ich radiowozem. Dla dzieci były wata cukrowa oraz lody. Na scenie odbywały się występy naszych dzieci. Klasa 3a przedstawiła „Czerwonego Kapturka” po śląsku, klasa 2a wystawiła przedstawienie „O smoku ze Smoczej Jamy”, a klasy 1a i 1b zaprezentowały „Bajkę ekologiczną”. Odbył się również konkurs na najlepsze bajkowe stroje. Na scenie prezentowali się laureaci szkolnego konkursu „Mój talent” z klas 1-3 oraz klas 4-8. W samo południe swą niespodziankę dla dzieci zaprezentowali nauczyciele, wystawiając przed szkolną społecznością „Rzepkę” Juliana Tuwima.