„Krasnale” i „Stokrotki

8 lutego Krasnale i Stokrotki z przedszkola przy ul. Łabędzkiej uczestniczyły w balu karnawałowym w Kozłowie. Dla przedszkolaków był to dzień szczególny, wyczekiwany przez wiele tygodni.  Krasnale i Stokrotki świetnie bawiły się w rytm muzyki, do której porywał nas wodzirej Michał, oraz brały udział w najróżniejszych konkursach i zabawach.  Bal karnawałowy w Kozłowie był niezwykły, a bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych podopiecznych.

„Pszczółki”

Bal Karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły i magiczny, jest atrakcją długo wyczekiwaną i lubianą. Dostarcza wielu przeżyć i radości. Tak też było w grupie Pszczółek w dniu 1.02.2022.

„Biedronki”

Karnawał to czas radości i uśmiechu – tak też było podczas Balu Karnawałowego w grupie Biedronek. Tego dnia dzieci przebrały się za swoje ulubione postacie z bajek i tanecznym krokiem uczestniczyły w przygotowanych zabawach. Na koniec zostali wybrani Król i Królowa Balu.