CHŁOPCY Z SP 27 MISTRZAMI GLIWIC W MINISIATKÓWCE

Kolejny raz chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 27 zdobyli tytuł Mistrza Gliwic w Minisiatkówce. W hali naszej szkoły gościły drużyny SP 12, SP 41 i SP 17. W pierwszym meczu eliminacyjnym młodzi siatkarze pokonali SP 17 w stosunku 2:0, w drugim meczu SP 41 pokonało SP 17 2:1 i to z SP 41 nasi chłopcy zagrali mecz finałowy. Jak na finał przystało, mecz stał na wysokim poziomie, ale SP 27 nie okazało się gościnne i pokonało SP 41, zdobywając tytuł. Trzecie miejsce zajęła SP 12, a czwarte SP 17.

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 27 składała się z zawodników klas IV, V i VI. Reprezentanci SP 27: Kevin Posłuszny, Adam Szulc, Jakub Wiśniowski, Jakub Porębski, Dien Gazzali, Antoni Krawiec, Piotr Piksa, Maksymilian Czają, Karol Urban i Michał Koj.

Bardzo się cieszymy z kolejnego tytułu Mistrza Gliwic w Minisiatkówce. Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy trenerowi – panu Jackowi Dobranowskiemu.