DO DZIECI Z PRZEDSZKOLA PRZYBYŁ ŚWIĘTY MIKOŁAJ …

Krasnale i Stokrotki 

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. Był to oczywiście Święty Mikołaj, niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Krasnale i Stokrotki w mikołajkowych czapkach i czerwonych strojach przygotowały dla Mikołaja krótki występ, za który zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po występie zostały obdarowane prezentami, które sprawiły przedszkolakom wiele uciechy. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju, bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Pszczółki i Biedronki 

Szóstego grudnia, jak nakazuje tradycja, przedszkolaki z grupy Pszczółek i Biedronek, odwiedził bardzo ważny gość, jakim był Święty Mikołaj. Dzieci przywitały go piosenką, a potem z radością podchodziły po wyczekane prezenty. Święty Mikołaju, dziękujemy za wizytę i zapraszamy za rok!