DRUGI FINAŁ WOJEWÓDZKI W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW DLA SP27 W GLIWICACH

Młodsi siatkarze pozazdrościli finału wojewódzkiego starszym kolegom. Tym razem uczniowie klas 4-6 zdobyli prawo uczestniczenia w Finale Igrzysk Dzieci Szkolnego Związku Sportowego. W półfinale, który został rozegrany w Piekarach Śląskich, podopieczni trenera Jacka Dobranowskiego pewnie wygrali swoje mecze, pokonując Zabrze, a w finale gospodarzy turnieju – Piekary Śląskie w stosunku 2:0. Pewna i widowiskowa gra naszych uczniów, a zwłaszcza Kevina Posłusznego (MVP turnieju), pozwoliła cieszyć się z wygranej. Szkołę reprezentowali: Kevin Posłuszny, Adam Szulc, Jakub Wiśniowski, Jakub Porębski, Karol Urban, Piotr Piksa, Dien Gazzali, Antoni Krawiec, Maksymilian Czaja i Paweł Tkaczyk. Składamy gratulacje! Brawo!