DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października obchodzimy święto wszystkich, którzy są związani z edukacją. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 13 w Gliwicach Dzień Edukacji Narodowej uczciliśmy w trakcie uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów z klas 3b oraz 3c pod okiem pań: Barbary Grabiec, Edyty Gugały oraz Bożeny Zajączkowskiej. Dzieci przepięknie zaprezentowały się, recytując życzenia kierowane do nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. W piosenkach wyrażały swą wdzięczność i uznanie dla trudnej i odpowiedzialnej pracy nauczycieli.

Pani dyrektor Grażyna Rosławska skierowała serdeczne życzenia do wszystkich pracowników szkoły i podziękowania za codzienny trud związany z odpowiedzialną pracą nad kształceniem i wychowaniem młodego pokolenia. Na uroczystości obecni byli również przedstawiciele rady rodziców naszej szkoły, którzy przekazali życzenia pracownikom szkoły.