DZIEŃ KOBIET W GNIEŹDZIE

Sikorki

Dzień Kobiet w grupie Sikorek był bardzo słodki. W tym wyjątkowym dla wszystkich dziewczynek dniu przedszkolaki wzięły udział w warsztatach, podczas których dekorowały babeczki. Uciechy przy tym było co niemiara, takie zajęcia nie mogłyby się nie podobać. Było wesoło, kolorowo i smacznie. Po warsztatach chłopcy zaśpiewali dla swoich koleżanek „Sto lat” i wręczyli upominki… dla chłopców także nie zabrakło niespodzianki 🧁

Dzień Kobiet u Sikorek

Sowy

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień w roku. Ważny dla każdej kobiety  – zarówno tej dużej, jak i  małej. 8 marca chłopcy z grupy Sów złożyli życzenia wszystkim Paniom oraz zaśpiewali swym koleżankom „Sto lat”. Każda dziewczynka otrzymała także pięknego tulipana i bukiecik wykonany z papieru. Uśmiechnięte buzie Przedszkolaków, a w szczególności dziewczynek, świadczyły o miło spędzonym dniu.

Wróbelki

W grupie ‘Wróbelki’ Dzień Kobiet obchodziliśmy tradycyjnie: chłopcy zaśpiewali “Sto lat” dla dziewczynek i wręczyli prezenciki. Byliśmy na spacerze wokół przedszkola i poszukiwaliśmy wiosennych kwiatów. Zabawy taneczne też były.