DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

Krasnale i Stokrotki

Dnia 8 marca Krasnale i Stokrotki świętowały w przedszkolu Dzień Kobiet. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez wspólnych tańców, minidyskoteki oraz odśpiewania przez chłopców „Sto lat”. Wyjątkowym wydarzeniem tego dnia był „Pokaz Roześmianych Miss”. Każda dziewczynka mogła zaprezentować się na wybiegu, natomiast nasi chłopcy zasiedli w jury i oceniali swoje piękne koleżanki gromkimi brawami. Ten dzień był wyjątkowy zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Biedronki i Pszczółki

8 marca był wyjątkowym dniem dla wszystkich dziewczynek. Tego dnia chłopcy składali życzenia swoim koleżankom i paniom. Nie obyło się bez drobnych upominków. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez cały dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentlemani, byli przemili, uczynni i sympatyczni. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.