DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 27

Krasnale i Stokrotki

Dnia 8 marca Krasnale i Stokrotki świętowały w przedszkolu Dzień Kobiet. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Dodatkowo chłopcy przy użyciu farb pomalowali pięknie kwiaty, które były niespodzianką dla dziewczynek. Nie obyło się bez wspólnych tańców oraz odśpiewania przez chłopców „Sto lat”. Wyjątkowym wydarzeniem tego dnia był „Pokaz Roześmianych Miss”. Każda dziewczynka mogła zaprezentować się na wybiegu, natomiast nasi chłopcy zasiedli w jury i oceniali swoje piękne koleżanki gromkimi brawami. Ten dzień był wyjątkowy zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.

Pszczółki

8 marca w grupie Pszczółek był dniem szczególnym. Dziewczynki przyszły ubrane bardzo elegancko, bo to przecież Ich święto- Dzień Kobiet. Chłopcy stanęli na wysokości zadania-zaśpiewali pięknie ,,Sto lat”, złożyli życzenia i wręczyli kwiaty. Dziewczynki czuły się docenione i wyjątkowe.

Biedronki

8 marca to wyjątkowy dzień, ponieważ obchodzimy święto wszystkich Kobiet. Tak też było w grupie Biedronek. Tego dnia chłopcy obdarowali koleżanki z grupy oraz wszystkie Panie pięknymi kwiatami.