DZIEŃ KOTA W GNIEŹDZIE

Jaskółki 

„Szare, bure i pstrokate…” wszystkie koty są mile widziane! Dzieci wykazały się wiedzą w zakresie pielęgnacji zwierząt domowych, ale nie zapomniały także o kotach bezdomnych. Podczas filmu edukacyjnego przypomnieliśmy sobie podstawowe informacje dotyczące pielęgnacji czworonożnych milusińskich, a praca plastyczna była miłym akcentem kończącym ten dzień.

Kukułki

W Dniu Kota Kukułki wybrały się na kocie podchody w poszukiwaniu kocich akcesoriów i ciekawostek o kotach. Później wykonywaliśmy koty z tektury i plasteliny.

Sowy 

W piątek 17.02.23 r. w naszej grupie obchodziliśmy nietypowe święto – Dzień Kota. Na początku zajęć dzieci wysłuchały krótkiego filmu edukacyjnego, który dostarczył im wielu ciekawostek na temat kotów, oraz oglądały ilustracje tych  puszystych pupili. Dużo radości sprawiło dzieciom wykonanie kotków z papieru. Dzień ten był pełen wrażeń. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i z pewnością będą miały go na długo w pamięci.