DZIEŃ KOTA W PRZEDSZKOLU

Krasnale i Stokrotki 

17 lutego Krasnale i Stokrotki świętowały Dzień Kota. Tego dnia wszystkie dzieci zamieniły się w czarne kociaki, tańczyły przy kociej muzyce, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka i dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na ich temat. Brały również udział w konkursach takich jak „Pięć kotków”, „Uciekaj myszko”, „Kocia samba” itp. Dzieci wykonały także papierowe kotki, które zabrały na pamiątkę do domu. Ten dzień był pełen wrażeń, a wszystkie dzieci wspaniale się bawiły.

Biedronki 

17 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. Z tej okazji przedszkolaki zamieniły się w kociaki. Wysłuchały opowiadania o chorym kotku, a później uczyły się, w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami, śpiewały piosenkę o kotku, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzęta. Były też wesołe „kocie zabawy”, rozwiązywanie zagadek oraz wykonanie kotka z talerzyka papierowego.