DZIEŃ KROPKI U KRASNALI I STOKROTEK

15 września Krasnale i Stokrotki świętowały Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzień Kropki jest to święto kreatywności oraz umacniania wiary we własne siły. Tego dnia nasze ubrania były wypełnione kolorowymi kropkami. Na zajęciach poznaliśmy historię tego święta. Uważnie wysłuchaliśmy opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma ukryte talenty, które może odkrywać z biegiem czasu. Tego dnia tworzyliśmy i malowaliśmy fantazyjne obrazy, które były wykonane z kropek. Bawiliśmy się przy piosence o talentach, graliśmy w Twistera oraz świetnie bawiliśmy się chustą animacyjną. Nie zabrakło także pamiątkowych zdjęć w kropkowej fotobudce z dodatkami w kropki. Tego dnia było bardzo kolorowo i radośnie.