DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA U KRASNALI I STOKROTEK

20 września Krasnale i Stokrotki zostały zaproszone przez Panie do wspólnej zabawy z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od poszukiwań skarbu, podążając za śladami stóp i ukrytych kopert z zadaniami do wykonania. Wśród zadań były liczne zagadki, quizy, gimnastyka, tańce, minuta ciszy oraz odśpiewanie „Hymnu Przedszkolaka”. Po długich poszukiwaniach przedszkolaki odnalazły skarb w basenie z piłeczkami. Były to woreczki na plecy do samodzielnego ozdobienia i pokolorowania, które zakupiła dzieciom Rada Rodziców z poszczególnych grup. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło licznych zabaw z chustą animacyjną i balonami, było bardzo wesoło i kolorowo. W Dniu Przedszkolaka nie mogło oczywiście zabraknąć minidyskoteki przy ulubionych hitach oraz kolorowej foto-budki. Pod koniec każdy przedszkolak mógł zabrać do domu balon w ulubionym kolorze ze swoim portretem. Ten dzień zaliczamy do bardzo udanych.