DZIEŃ SPADAJĄCEGO LIŚCIA U KRASNALI I STOKROTEK

Dnia 23 września Krasnale i Stokrotki powitały Jesień, świętując Dzień Spadającego Liścia. Tego dnia panie przygotowały różnego rodzaju zabawy ruchowe przy muzyce. Wspólnie tańcowaliśmy ze wstążeczkami do piosenki „Kolorowe listki”. Każdy przedszkolak otrzymał opaskę na głowę z kolorowych listków, w której mógł się zaprezentować w jesiennej foto – budce wspólnie z Krasnalem Hałabałą, którego uszyła nam mama jednego z przedszkolaków. Panie zorganizowały dla dzieci przedstawienie kukiełkowe „O Kasieni i cudownych listkach Pani Jesieni”, które bardzo podobało się dzieciom. Przedszkolaki wykonały prace plastyczne, wykorzystując różne techniki plastyczne, z zastosowaniem kolorowych liści. Dzieci spędziły miło czas na świeżym powietrzu przy dźwiękach muzyki, korzystając z wielu atrakcji. Było kolorowo i bardzo wesoło.