EMOCJE. RELACJE. WYBORY.
Uczniowie klas 7 i 8 uczestniczyli w konferencji „Emocje. Relacje. Wybory.” w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Podczas konferencji rozmawiano o emocjach, wzajemnych relacjach i świadomym wyborze. Można było wymieniać się doświadczeniami i poruszać istotne kwestie dla życia każdego człowieka. Po konferencji uczniowie mieli możliwość zrobić sobie zdjęcie z influencerami, poprosić o autograf i uścisnąć z nimi dłonie.

