FERIE W PRZEDSZKOLU

W czasie ferii zimowych dzieci przedszkolne miały okazję zapoznać się z różnymi dziedzinami sztuki m.in. odwiedziły pracownie rzeźbiarza i malarza pana Alfreda Sztalugi. Dzieci miały okazję poznać narzędzia rzeźbiarskie i samodzielnie stworzyć rzeźby i płaskorzeźby jak również „na żywo” porozmawiać z malarzem, który oprowadził ich po swojej galerii, opowiedział znanych malarzach i narzędziach malarskich na końcu każda z grup stworzyła swój własny obraz, który również został tam umieszczony. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach projektu ” Zabawa sztuka”.