I MIEJSCE W POLONISTYCZNYM KONKURSIE „ŚWIĄTECZNA RADOŚĆ”

8 grudnia w Szkole Podstawowej nr 36 w Gliwicach odbył się międzyszkolny konkurs pt. „Świąteczna radość„. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas piątych – drużyna dziewcząt (Marta Wiechowska z kl. 5a oraz Olga Grzesica z kl. 5c) oraz drużyna chłopców (Antoni Krawiec i Wojciech Głowacki z kl. 5b). Uczniowie musieli wykazać się różnymi umiejętnościami, przede wszystkim czytania tekstu ze zrozumieniem. Cenna była umiejętność współpracy. Do wykonania było również zadanie plastyczne.

Bardzo się cieszymi i jesteśmy dumni z zajęcia I miejsca, jakie zajęły Marta Wiechowska oraz Olga Grzesica, pokonując pozostałe 15 drużyn. Doceniamy również godne reprezentowanie szkoły przez drużynę chłopców. Serdecznie gratulujemy tak pięknego osiągnięcia!