JAK OBCHODZONY BYŁ DZIEŃ CHŁOPAKA W GNIEŹDZIE?

Jaskółki 

W „Dniu Chłopaka” dziewczyny odśpiewały „Sto lat!” wszystkim męskim przedstawicielom i wręczyły drobne upominki przygotowane wcześniej przez rodziców, a także złożyły życzenia. Dzień upłynął także na zabawach i tańcach.

Sikorki 

Dzień Chłopaka w Sikorkach obchodziliśmy na sportowo. Chłopcy wraz z dziewczynkami konkurowali w zabawach ruchowo-zręcznościowych oraz konkurencjach doskonalących celność rzutu. 

Wszystkie konkurencje oprócz pozytywnych emocji miały na celu ćwiczenie koordynacji całego ciała. 

By umilić ten wyjątkowy dzień, dziewczynki odśpiewały kolegom z grupy „Sto lat”, a także wręczyły laurki oraz upominki przygotowane przez rodziców. 

To był super dzień 👍

Skowronki 

30 września z okazji „Dnia Chłopaka” dziewczynki z grupy „Skowronki” zadbały o niezapomniany dzień dla swoich kolegów. Chłopcy otrzymali słodki poczęstunek, personalizowany prezent oraz odznakę „Super chłopaka”, słuchając przy tym głośnego „Sto lat” wyśpiewanego przez dziewczynki. Następnie dzieci z wielką radością wcieliły się w role – chłopcy zamienili się w prawdziwych modeli, a dziewczynki w malarki, tworząc portret każdego z przedszkolaków. Z uwagi na zainteresowania chłopców – sportem, w salce gimnastycznej zorganizowane zostały zawody sportowe, w których dzieci uczestniczyły z dużym zaangażowaniem i radością.

Sowy

Piątkowy dzień był wyjątkowy w grupie Sów. 30.09. obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki stanęły na wysokości zadania i wykonały każdemu chłopcu piękny krawat. Dzień ten obfitował w różne atrakcje – były gry i zabawy. Uśmiech nie schodził nam z twarzy przez cały dzień.

Wróbelki

Wróbelki 30.09 świętowały Dzień Chłopaka. Tego dnia nie zabrakło gier i zabaw tanecznych oraz upominków dla naszych chłopców, którzy w tym dniu czuli się bardzo wyjątkowo.