JAK W PRZEDSZKOLU ŚWIĘTOWANO WALENTYNKI?

Biedronki

Pszczółki” 

14 lutego był dla Pszczółek prawdziwym czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci w tym dniu brały udział w różnych zabawach związanych z walentynkami, m.in. szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się zrobionymi przez siebie serduszkami. Nie zabrakło również sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji i pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia, każde dziecko otrzymało Walentynkę i balonika od Pani. Dzień Walentynkowy w grupie Pszczółek był bardzo udany i pełen miłych wrażeń.

Krasnale” i “Stokrotki

14 lutego Krasnale i Stokrotki świętowały walentynki. Tego dnia kultywowane były tradycje walentynkowe, które rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałania w grupie. Krasnale i Stokrotki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych walentynkowych konkursach i zabawach. Przedszkolaki miały robione pamiątkowe zdjęcia w fotobudce oraz przygotowały upominki dla swoich najbliższych, robiąc dla nich piękne serca.