JAK WYGLĄDAŁY PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA?

Krasnale i Stokrotki 

Kwiecień u Krasnali i Stokrotek obfitował w liczne przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Dzieci malowały i dekorowały wielkanocne zające oraz wykonały palmy wielkanocne, którymi obdarowały pracowników przedszkola. Dodatkowo Rodzice z obu grup zakupili dzieciom upominki na zajączka, które zostały pochowane w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci otrzymały list od Zająca Wielkanocnego i z wielkim przejęciem i radością przeszukiwały ogród w poszukiwaniu prezentów. Wszystkie te wydarzenia wprowadziły nas w radosny czas oczekiwania do Świąt Wielkanocnych. I właśnie w tym świątecznym nastroju życzymy wszystkim zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Wesołych Świąt!

Pszczółki i Biedronki 

Okres wiosenno-świąteczny upłynął Pszczółkom i Biedronkom pod znakiem prac ogrodniczych. Dzieci, poznając tradycje wielkanocne, posiały rzeżuchę, ozdabiając doniczki według własnego pomysłu, wykonały piękne pisanki-wydrapywanki oraz świetnie się bawiły jako „Marcowe Zajączki”. Wszystkie przedszkolaki wraz z Paniami życzą wszystkim Wesołych Świąt!