KLASA 5B ODWIEDZIŁA ZATORLAND

10 czerwca 2024 r. uczniowie z klasy 5b wraz z nauczycielami opiekunami wybrali się na wycieczkę do małopolskiego miasteczka Zator pełnego atrakcji. Celem wyprawy był Zatorland, gdzie znajdują się parki tematyczne oraz wiele miejsc, które wywołują uśmiech na twarzach dzieci. Podczas pobytu uczniowie zwiedzili Park Mitologii, w którym mogli sobie utrwalić wiedzę o bogach i postaciach z mitologii greckiej, o których uczyli się w szkole na lekcjach języka polskiego w klasie piątej. Tramwajem wodnym odbyli miły rejs po stawie, na którym rozmieszczone były posągi mitologicznych bohaterów. W programie wycieczki było również zwiedzanie Parku Owadów oraz Parku Dinozaurów, a także seans w kinie 5D. Uczestnicy wycieczki mieli okazję też lepiej zintegrować się dzięki zabawie na urządzeniach rozrywkowych rozmieszczonych na terenie parku. Choć pogoda nie była najlepsza, to i tak dzień należy zaliczyć do bardzo udanych!