KRASNALE I STOKROTKI POZNAŁY PRACĘ BARBERA I TATUAŻYSTY

W ramach Dnia Dziecka Krasnale i Stokrotki zostały zaproszone do Wąs Barbershop Stare Gliwice oraz L.A. Tatoo. Dzieci poznały pracę barbera oraz tatuażysty, a także wyposażenie i sprzęt wykorzystywany w tych artystycznych zawodach. Właściciele ugościli naszych podopiecznych na wysokim poziomie, nie zabrakło wielu atrakcji m.in. malowania włosów kolorowym sprayem, kolorowych warkoczyków, wodnych tatuaży, rysowania kolorową kredą, był także słodki poczęstunek, a na zakończenie każdy otrzymał medal, dyplom i upominki za aktywny udział we wspólnych zabawach. Ten dzień był spędzony w wyjątkowej i przyjemnej atmosferze, w niezwykłym miejscu, dzieci były zachwycone i długo wspominały wspólne chwile. Serdecznie dziękujemy właścicielom i pracownikom Wąs Barbershop Stare Gliwice i L.A. Tatoo za zaproszenie i zorganizowanie naszym przedszkolakom tak wyjątkowego czasu. Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz będziemy mieli przyjemność współpracować z tak wyjątkową ekipą zdolnych i kreatywnych osób.