KRASNALE I STOKROTKI PRZYGOTOWAŁY DLA RODZICÓW ŚWIĄTECZNE UPOMINKI

Krasnale i Stokrotki z pomocą pań przygotowały świąteczne, piernikowe niespodzianki dla rodziców. Przedszkolaki z wielką radością wygniatały i wałkowały ciasto przygotowane przez panią Asię, naszą kucharkę. Wszystkim podobało się wykrawanie świątecznych kształtów przy użyciu foremek. Gotowe ciasto piekło się w przedszkolnej kuchni, a po przedszkolu zaczął unosić się wspaniały zapach pieczonych pierniczków, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. Po kilku dniach, gdy pierniczki były już gotowe, dzieci przystąpiły do ich dekorowania lukrem i kolorowymi cukierkami, tworząc piernikowe choineczki. Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne i pyszne. Nie była to jednak jedyna niespodzianka dla rodziców. Krasnale i Stokrotki udekorowały farbami, brokatem i cekinami choinki ze sklejki wykonane przez panią Agatę, a gotowe choineczki wręczyły swoim rodzicom.