LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO I ZINTEGROWANEGO „LEON”

Matematyka to umiejętność rozwiązywania problemów. Jej wartość jest tak ogromna, że nazywana jest „królową nauk”. Nauka matematyki wspiera rozwój mowy, słuchu i wzroku. Dzięki niej rozwijamy u dzieci myślenie operacyjne, kreatywność, pamięć fotograficzną i wyobraźnię, a zatem szeroko pojętą inteligencję dziecka. Dzieci z klas 1c i 1d wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Leon”. Wśród uczniów zmagających się z zadaniami konkursowymi mamy wielu laureatów. Nagrody w konkursie przyznawane były na podstawie uzyskanej liczby punktów. Z radością informujemy, że II miejsce – DYPLOM LAUREATA I NAGRODĘ KSIĄŻKOWĄ otrzymał Nikodem Pastuszak z klasy 1d. Natomiast DYPLOM LAUREATA otrzymali : 4 miejsce – Bartosz Kapusta klasa 1d, Renat Kravchenko – 7 miejsce klasa 1d,  9 miejsce – Zuzanna Wiśniowska klasa 1 d, Szymon Ziaja klasa 1 d i Mikołaj Renkiel z klasy 1 c. Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.