MAMY LAUREATKI KONKURSU „ZAPYTAJ STARKĘ O BEBOKA”

Z wielką radością informujemy, że nasze uczennice zdobyły nagrody w konkursie „Zapytaj Starkę o Beboka”. Konkurs ten został zorganizowany przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej w ramach projektu „Na tropie Utopka Roztropka – w świecie górnośląskich podań i baśni”.
 
Emilia Czerwińska z klasy VIII a zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii. Natomiast Ola Brodacka z klasy II a i Zuzia Wołoszczuk z klasy III b zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej.
 
Nasze uczennice wykazały się nie tylko doskonałą znajomością śląskich Straszaków, ale również imponującym talentem pisarskim. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy.
 
Gratulacje dla Emilii, Oli i Zuzi! Życzymy Wam dalszych sukcesów w przyszłości.