MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

 

Święto to przypada 5 listopada, w rocznicę urodzin Walta Disney’a.

Kaczor Donald, Myszka Miki, Smerfy, Kubuś Puchatek, Bolek i Lolek i wiele innych postaci – to jest ich święto. W dzieciństwie dzięki nim poznawaliśmy świat, śmialiśmy się i wzruszaliśmy. W Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek warto sobie o nich przypomnieć.

Z tej okazji biblioteka szkolna zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w głosowaniu na „ULUBIONĄ POSTAĆ BAJKOWĄ”.

Jak zagłosować? To proste. W bibliotece znajduje się lista kandydatów do tytułu: „Ulubiona Postać Bajkowa”. Wystarczy przyjść, zapoznać się z kandydatami, odebrać kartę do głosowania, na której wpisujemy nr kandydata i wrzucić głos do skrzynki.

Głosowanie trwa od 4 – 9 listopada w godzinach pracy biblioteki. Wyniki wyborów zostaną ogłoszone 10 listopada. Zapraszamy i życzymy miłej zabawy!

Beata Domańska i Małgorzata Kopeć