ŚWIĘTY MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ DZIECI Z „GNIAZDA”

6 grudnia „Wróbelki” z przedszkola „Gniazdo” odwiedził Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci już od samego rana były podekscytowane wizytą. Mikołaj rozdał nam prezenty, a dzieci zaśpiewały mu w podziękowaniu piosenkę o reniferach. Radości tego dnia nie było końca.

Święty Mikołaj odwiedził również grupę „Sówek”.

Również do Skowronków zawitał Święty Mikołaj, przynosząc im niesamowite prezenty. Skowronki przywitały Mikołaja bardzo gorąco, a dziękując mu za odwiedziny zaśpiewały piosenkę „Dziękujemy Mikołaju, dziękujemy”. Skowronki poznały także imiona Świętego Mikołaja z innych krajów, tradycje dotyczące tego dnia oraz wykonały mikołajkową pracę plastyczną. W sali grała świąteczna muzyka i nie zabrakło pięknych przebrań. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego cudownego dnia.

Święty Mikołaj odwiedził też i Jaskółki! Czekaliśmy cały rok na TEN DZIEŃ, przygotowaliśmy wierszyk i piosenkę. W mikołajkowych strojach przywitaliśmy Świętego Mikołaja, który obdarował nas pięknymi prezentami dla każdego! Uśmiechy gościły na naszych twarzach do końca dnia, dziękujemy Święty Mikołaju i zapraszamy za rok!

 

Do grupy Sikorek także zawitał Niezwykły Gość, którym był Święty Mikołaj. Dzieci z radością podchodziły do gościa , ciesząc się z otrzymanych paczek. W dowód wdzięczności, Mikołaj otrzymał od dzieci prezent oraz przepiękną piosenkę, zaśpiewaną przed nasze maluchy.