NASI SIATKARZE PONOWNIE Z MISTRZOWSKIM TYTUŁEM!

11 stycznia 2023 r w hali SP 27 odbył się turniej finałowy siatkówki chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego. W finale wzięły udział drużyny z SP 41,SP 5, SP 3 i gospodarz SP 27. W pierwszym etapie turnieju rozegrano mecze o awans do finału A i finału B W pierwszym spotkaniu SP 27 pokonało SP 41 w stosunku 2:0, natomiast w drugim SP 5 pokonało SP 3 również 2:0 W meczu o 3. miejsce SP 41 wygrało z SP 3 2:0. W finale nasi zawodnicy pokonali SP 5 w stosunku 2:1 i zostali kolejny raz Mistrzami Gliwic w siatkówce chłopców. SP 27 reprezentowali: Miłosz Kopel, Jacek Burzak, Jakub Gwizdała, Mateusz Danik, Aleksander Franke, Wojtek Jędrasik i Mateusz Kajanek. Trener: Jacek Dobranowski.

Serdecznie gratulujemy naszej reprezentacji oraz dziękujemy za przygotowanie drużyny Panu Jackowi Dobranowskiemu! BRAWO!