NASI TRZECIOKLASIŚCI BARDZO DOBRZE ZAPREZENTOWALI SIĘ NA TURNIEJU MINISIATKÓWKI GRUSZKA CUP W MYKANOWIE

18 grudnia uczniowie klas trzecich, trenujący na co dzień siatkówkę w Klubie Sikret Gliwice, uczestniczyli w Turnieju Minisiatkówki Gruszka Cup w Mykanowie. Filip Jankowiak, Szymon Ziaja, Błażej i Kamil Siwek rozegrali Turniej „singli”, w którym wywalczyli czołowe miejsca. Drugie miejsce – na 25 starających zawodników – zajął Filip Jankowiak, który do Gliwic przywiózł srebrny medal, wręczony przez nie byle kogo, tylko Vicemistrza Świata i Mistrza Europy – Piotra Gruszkę. Pozostali nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie miejsca. Kamil Siwek miejsca 5-6, Błażej Siwek i Szymon Ziaja miejsca 7-8. Świetna postawa uczniów SP 27 pozwala z nadzieją patrzeć na występy chłopców w rozgrywkach o Mistrzostwo Gliwic w minisiatkówce w następnych latach.