NASZE UCZENNICE W GRONIE LAUREATÓW WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Bardzo cieszymy się, że w gronie laureatów VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Romskie bajanie” znalazły się reprezentantki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 13. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej do jednej ze wskazanych w regulaminie baśni romskich. Warto dodać, że konkurs był objęty patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty. Prace naszych reprezentantek zostały docenione w każdej kategorii wiekowej:

 

W kategorii wiekowej 6 – 8 lat II miejsce zajęła Alicja Rak z grupy „Kukułki”.

Opiekun: Beata Smuga

 

W kategorii wiekowej 9 – 11 lat II miejsce zajęła Diana Nowak z klasy 5b.

Opiekun: Adam Barwicki

 

W kategorii wiekowej 12 lat i więcej wyróżnienie zdobyła Martyna Wardal z klasy 8c.

Opiekun: Beata Smuga

Serdecznie gratulujemy naszym laureatkom pięknych osiągnięć i życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach!