NIKODEM I NIKOLA WYRÓŻNIONYMI FINALISTAMI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKOWO-PLASTYCZNEGO

Spośród 344 prac z całego województwa uczniowie z naszej szkoły Nikodem Pastuszak z klasy 3D oraz Nikola Antuszkiewicz z klasy 8B zostali finalistami  I Wojewódzkiego Konkursu Językowo-Plastycznego zorganizowanego przez WOM w Rybniku pt. „PASJE – droga do ODKRYWANIA siebie. PASSION – a way to DISCOVER your zest for life. LEIDENSCHAFTEN – ein Weg, sich selbst zu ENTDECKEN“.

Zadaniem uczniów było wykonanie kilkustronicowej książeczki, w której zaprezentowali swoje pasje i zainteresowania w językach angielskim i/lub niemieckim, w dowolnej technice i formacie.

Wyróżnieni uczniowie zostali zaproszeni na galę finałową, podczas której zaprezentowali swoje książeczki w języku obcym.

Gratulujemy naszym finalistom i życzymy dalszych sukcesów!