NOWOŚCI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Mamy dobrą informację. Zbiory naszej biblioteki zasiliły trzy nowe książki.

 

Cichoń. W., „Trzymaj się Cukierku!

Najnowsza dziesiąta już część bestsellerowej serii o kocie Cukierku. Książka z dedykacją dla czytelników naszej biblioteki.

 

Nela mała reporterka, „Nela w Krainie Wombatów”

Siedemnasta książka Neli, która tym razem zabierze nas na odkrywanie tajemnic wyspy Tasmanii. Do informacji czytelników Nela ma już szesnaście lat 😊 Książka z autografem.

Nowak. E., Orkan depresja”

Propozycja dla starszej młodzieży. Książka porusza bardzo ważny i trudny temat.

Szesnastoletni Borys Orkan cierpi na depresję. Środowisko, w którym żyje, dostarcza chłopcu wiele miłości i cierpienia – jak to w życiu. Choroba sprawia, że chłopiec zaczyna widzieć swoje życie jedynie jako pasmo niekończącej się udręki. Samobójcza śmierć sąsiada i toksyczna znajomość z poznanym na oddziale psychiatrycznym Miszą prowadzą Borysa do fascynacji samobójstwem. Otoczony rodziną, znajomymi i serdeczną miłością dziewczyny, Borys odpycha wszystkich i z wolna pogrąża się w samotności. Udręczony chorobą, nie widzi już dla siebie wyjścia…

Specjalnie dla biblioteki SP 27 Ewa Nowak zadedykowała egzemplarz swojej książki.

Liczymy, że każdy z Was znajdzie lekturę dla siebie

Zapraszamy do biblioteki 😊