OWOCE I WARZYWA W SZKOLE

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Owoce i warzywa w szkole”. Głównym celem akcji jest trwała zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym.