PODSUMOWANIE SUKCESÓW W KONKURSACH PLASTYCZNYCH

Sukcesów na polu artystycznym było w poprzednim roku szkolnym – naznaczonym pandemią i nauką zdalną – tak dużo, że nie zdążyliśmy się nimi pochwalić. Wiele dzieci z grup przedszkolnych i szkoły podstawowej pod opieką pani Beaty Smugi odniosło sukcesy w konkursach międzyszkolnych (na różnych szczeblach), a nawet w eliminacjach międzynarodowych.

Oto zestawienie sukcesów:

MIĘDZYSZKOLNYCH

1. Wiktoria Kuźniak –  Specjalna Nagroda Dyrektora Szkoły (organizatora konkursu) w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

2. Zosia Barucha  – Nagroda główna w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

3. Hanna Kolak – Nagroda główna w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

4. Małgorzata Krawiec – I MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

5. Tymoteusz Paradziński – II MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

6. Sara Paradzińska  – III MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

7. Maja Brodacka – WYRÓŻNIENIE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym nt. “Anioł Bożonarodzeniowy”

8. Tymoteusz Paradziński – I MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. “Zima w oczach dziecka 2021”

9. Sara Paradzińska  – III MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. “Zima w oczach dziecka 2021”

10. Hanna Kolak – I MIEJSCE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. “Wielkanoc 2021”