PODZIĘKOWANIA ZA SZCZODROŚĆ WOBEC MAŁYCH PACJENTÓW GLIWICKIEGO SZPITALA

Wraz ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 13 podjęła działania zainicjowane przez Stowarzyszenie GIO na rzecz małych pacjentów przebywających na oddziale pediatrycznym gliwickiego szpitala.

Od dnia 1 grudnia do 9 grudnia 2022r. trwała u nas zbiórka świątecznych paczek, które składały się z maskotek, kolorowanek, książek, układanek, puzzli, kredek, bloków, słodyczy itp.

Darczyńcy z naszej placówki okazali wielką szczodrość i empatię dla dzieci, które  święta będą musiały spędzić w szpitalu. Pamiętajmy, że warto dzielić się z innymi, by wywoływać uśmiech i dawać świadomość, że jest ktoś, kto o nich pamięta i życzy wszystkiego, co najlepsze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!