POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW – KLASA ÓSMA KOŃCZY SZKOŁĘ

W czwartkowe popołudnie 20 czerwca 2024 r. odbyło się oficjalne pożegnanie naszych absolwentów – 23 uczniów klasy 8a. To chwila wzruszeń i sporych emocji. To czas podsumowań pracy, jaką włożyli młodzi ludzie, aby z tak pięknymi wynikami ukończyć szkołę podstawową. Młodzież zaprezentowała program artystyczny. Pani dyrektor Anna Urbańska pogratulowała wszystkim absolwentom ukończenia szkoły. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Marta Żmuda, uzyskując tytuł Najlepszej Absolwentki, oraz Mateusz Nieszporek, który został Najlepszym Sportowcem. Zakończenie roku szkolnego to też właściwy czas, aby wszystkim, którzy są zaangażowania w szkolne sprawy, podziękować – uczniom i ich rodzicom, dyrekcji szkoły, wychowawcy – pani Annie Kowalik, nauczycielom i pracownikom.