PRZEDSZKOLAKI Z PM NR 27 ODWIEDZIŁY FABRYKĘ BOMBEK

Krasnale, Stokrotki, Pszczółki i Biedronki wzięły udział w wycieczce do Fabryki Bombek „Armar” w Bęble. Przedszkolaki dzięki obejrzeniu filmu pokazowego i zwiedzaniu fabryki „Armar” mogły obserwować etapy produkcji ozdób choinkowych i zobaczyły, jak powstają bombki, podziwiając ogrom pracy włożony w tworzenie cudownych bombek od procesu dmuchania bombek, poprzez proces srebrzenia, gdzie bombka uzyskiwała podkład potrzebny do dalszych etapów, aż do dekorowania bombek. Dzieci mogły podziwiać także sposoby dekorowania bombek oraz piękne bombki gotowe do sprzedania. Tego dnia podczas warsztatów każdy przedszkolak mógł własnoręcznie pomalować i ozdobić własną bombkę, którą zabrał na pamiątkę do domu, by zawiesić na świątecznej choince. Wycieczka była bardzo udana, a nasi podopieczni uśmiechnięci i radośni.