PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH W NASZYM GNIEŹDZIE

Sikorki 

🐰Zdrowych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy życzy grupa Sikorek🌷

Skowronki

Z okazji świąt Wielkanocnych przedszkolaki z grupy „Skowronki” zasiały w sali tradycyjny owies wielkanocny oraz rzeżuchę. Z wyhodowanego z wielkim zaangażowaniem owsa powstały ciekawe prace techniczno-plastyczne – wielkanocne zajączki, które dzieci zabrały do domu w prezencie świątecznym dla rodziców. Dzieci malowały także jajka, tworząc przepiękne kolorowe pisanki, które z pewnością wspaniale ozdobią ich świąteczne koszyczki. Przedszkolaki stworzyły także wiele przepięknych tematycznych prac plastycznych – pisankę, zajączka, koszyczek i puchatego baranka. Grupa „Skowronki” życzy wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych!  

Sowy

Wielkanoc w przedszkolu to wyjątkowy czas. Dzieci uwielbiają przygotowanie do Świąt. Dlatego w grupie Sów już od kilku dni panowała wielkanocna atmosfera. Dzieci malowały pisanki, wykonały mnóstwo prac plastycznych oraz siały owies. Ten wielkanocny czas upłynął nam pod znakiem zabawy oraz uśmiechu. Z okazji zbliżającej się Wielkanocy życzymy wszystkim zdrowych oraz spokojnych Świąt!

Wróbelki

Życzymy Wam,

aby te święta wielkanocne

wniosły do Waszych serc

wiosenną radość i świeżość,

pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.