RZUCAMY, BIEGAMY – AKTYWNIE, SPORTOWO POMAGAMY!

27 maja 2024 r. po raz szósty wyruszyła Gliwicka wyprawa „Kręcimy kilometry dla gliwickiego hospicjum Wyprawa Gliwice – Białystok „. 

Wolontariusze oraz Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 13 wspierają gliwicką wyprawę – w odpowiedzi na 700 km drogi do Białegostoku, nasi uczniowie wrzucili 700 celnych rzutów do kosza, czemu towarzyszyły podskoki i aplauz zachęcający do pokonywania kilometrów! To wspaniała okazja do integracji i wsparcia działań charytatywnych.  

W środę 28 maja br. na korytarzach naszej szkoły, pojawią się wolontariusze ze szlachetną misją i puszką zachęcającą do wsparcia akcji „PIĄTKA DLA HOSPICJUM – support wyprawy PONAD PODZIAŁAMI KRĘCIMY KILOMETRY DLA GLIWICKIEGO HOSPICJUM”.

Zachęcamy do wsparcia akcji! Razem możemy wiele!