SKOWRONKI ODWIEDZIŁY SZKOLNĄ BIBLIOTEKĘ

Kultywując naszą małą tradycję, Skowronki tak jak w zeszłym roku, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. Dzieci miały możliwość pooglądania książek na półkach, a także przy stoliku. Dowiedziały się, jak wypożyczyć książkę w szkolnej bibliotece, jakie panują tam zasady i jak poukładane są książki na regałach. Skowronki opowiedziały także o swoich ulubionych książkach i doświadczeniach z nimi związanymi. Całą grupą wypożyczyliśmy również książkę „Pan Kuleczka” autorstwa Wojciecha Widłaka, którą czytamy teraz codziennie w trakcie relaksacji po obiedzie. W nagrodę za wzorowe zachowanie Skowronki otrzymały piękne zakładki do książek.

Ogromne podziękowania kierujemy do Pani Beaty Domańskiej za gościnę i przekazaną wiedzę.