SPRZĄTANIE ŚWIATA

16 września 2025 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji ” Sprzątanie Świata”. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klas I – VIII pod opieką wychowawców i nauczycieli. Uczniowie zostali zaopatrzeni w worki i rękawice ochronne, a następnie wyruszyli w wyznaczone rejony wokół szkoły, osiedla i rezerwatu „Las Dąbrowa’. Zebraliśmy kilkadziesiąt worków odpadów, głównie tworzyw sztucznych i szkła. Akcja przebiegła w miłej atmosferze, a uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem. Wszystkim dziękujemy za aktywny udział.