SUKCES CHŁOPCÓW W FINALE IGRZYSK DZIECI 3X3
Z ogromną dumą informujemy o kolejnym sukcesie sportowym uczniów naszej szkoły. W Finale Wojewódzkim Koszykówki 3×3 Chłopców o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego, rozgrywanym w ramach Szkolnych Mistrzostw Województwa Śląskiego – Igrzysk Dzieci 2025/2026, nasi zawodnicy wywalczyli VI miejsce w województwie śląskim. Awans do finału wojewódzkiego i miejsce w ścisłej czołówce najlepszych szkolnych drużyn Śląska to efekt ciężkiej pracy, zaangażowania oraz sportowej pasji naszych uczniów. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, dlatego osiągnięty wynik jest powodem do ogromnej satysfakcji i dumy. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy kolejnych sukcesów na sportowych arenach!


